Investavimo programos, Kur investuoti? 8 investicijos pradedantiesiems nepraleidžiant ir stiklainio. | Valtininkas

investavimo programos

investavimo programos

Pajamas iš investicijų reikia deklaruoti atitinkamose mokesčių institucijose. Apmokestinimas priklauso nuo kliento asmeninių aplinkybių. Apmokestinimo tvarka gali skirtis priklausomai, pavyzdžiui, nuo investuotojo mokesčių mokėjimo vietos, teisinio statuso, pajamų rūšies ar kitų aplinkybių.

investavimo programos

Apmokestinimo taisyklėse gali būti numatytos mokesčių lengvatos investicijoms į tam tikros rūšies vertybinius popierius. Bankas nekonsultuoja mokesčių klausimais, tačiau jei norite gauti konkretesnės informacijos, kreipkitės į jums aktualios jurisdikcijos mokesčių inspekciją arba susisiekite su savo patarėju mokesčių klausimais. Sužinoti daugiau Rekomenduojame prieš sudarant bet kokią finansinių paslaugų sutartį atidžiai išnagrinėti paslaugų teikimo sąlygas ir, jei reikia, pasikonsultuoti su banko darbuotojais.

investavimo programos

Šiame dokumente yra pateikta reklaminio pobūdžio informacija apie SEB teikiamas investavimo paslaugas. Ši informacija negali būti aiškinama kaip rekomendacija, nurodymas ar kvietimas pirkti ar parduoti konkrečias investavimo programos priemones ar naudotis konkrečia investicine paslauga įmonės serija namų darbui negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis. Nors turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie laikomi patikimais, SEB nėra atsakingas už netikslumus ar nuostolius, kurių gali atsirasti remiantis tokia informacija.

investavimo programos

Informacija, susijusi su apmokestinimu, ateityje gali keistis ir netikti jūsų konkrečiu atveju. Investicijų grąža yra susijusi su rizika, jų vertė gali mažėti arba didėti, o tai, kad anksčiau grąža buvo teigiama, nereiškia, kad tokia ji bus ir ateityje.

Kai kuriais atvejais nuostoliai gali viršyti pradinės investicijos sumą. Jei fondai ar jūs investuojate į finansines priemones, išreikštas užsienio valiuta, valiutos kursų pokyčiai gali turėti įtakos investicijų grąžai.

investavimo programos

Jūs esate atsakingi už priimtus investavimo sprendimus, todėl prieš juos priimdami, turėtumėte susipažinti su detalia informacija, inter alia fondų, struktūrizuotų produktų ir kitų finansinių priemonių prospektais, pagrindinės informacijos dokumentais ir kita informacija, kurią galite rasti www.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad čia minimos paslaugos nėra skirtos investuotojams, kurie priklauso kitai jurisdikcijai negu šias paslaugas teikiantys SEB banko padaliniai, o investavimo galimybių sudarymas, leidimas investuoti ir investavimas tam tikroms jurisdikcijoms priklausančiose vietose, tarp jų ir Investavimo programos Amerikos Valstijose, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje, gali būti neteisėtas.

investavimo programos

SEB bankas negali teikti konsultacijų investavimo klausimais, reklamuoti investicijų, siūlyti ar raginti investuoti ten, kur tai gali būti neteisėta.

Jei gyvenate ar šiame tinklalapyje pateikiamą informaciją skaitote būdami vietoje, kuri nepriklauso tai pačiai jurisdikcijai kaip šią informaciją teikiantis SEB banko padalinys, Jūs esate atsakingas už įstatymų ir kitų teisės aktų, kurie gali būti Jums taikomi, laikymąsi.

  1. Touch options brokeriai
  2. Luminor Investor | Luminor
  3. Atsakingas investavimas – kodėl tai yra svarbu? — Mandatum Life Lietuva

Prireikus daugiau informacijos prašome kreiptis į banko darbuotojus.

Svarbi informacija